Nasz profesjonalny dietetyk pomoże ci połączyć trening z właściwym odżywianiem

Prawidłowe odżywianie sprawi, że dzięki temu będziesz mógł kontrolować swoją wagę. Zaś cały proces nie będzie udręką z naszą przekonasz się, że odchudzanie nigdy nie było tak proste i smaczne. Zadbamy także o Twoje zdrowie w wyjątkowych okresach życia, gdzie szczególnego znaczenia nabiera smaczna i zbilansowana dieta:

  • dieta dla kobiet w ciąży i w trakcie laktacji
  • dieta dla dzieci i młodzieży
  • dieta dla seniorów

Oddaj się w ręce specjalisty naszego specjalsyu

Od wielu lat jestem specjalistą w żywieniu osób chorych. Mogę pochwalić się kilkuletnim doświadczeniem w współpracą szpitalami w : Obornikach Śląskich, Trzebnicy oraz we Wrocławiu. Drugą moją specjalnością jest odżywianie się dzieci na ich prawidłowy rozwój.

Dzięki moim radom nauczysz się prawidłowo komponować posiłki, nauczysz się wprowadzeniem trwałych nawyków żywieniowych dla dobrego zdrowia i samopoczucia. Zdajemy sobie z tego sprawę, że nie jest to łatwy proces. Jednak na bazie wiedzy żywieniowej oraz doświadczeń w przygotowywaniu posiłków, zrzucaniu zbędnych kilogramów będzie dopasowana do Twojego trybu życia.

Nasza specjalistka oferuje kompleksową usługę dla dorosłych jak i dzieci.

Zakres usług:

  • dieta redukcyjna i odchudzająca, terapia nadwagi i otyłości
  • leczenie żywieniowe niedowagi
  • dieta w chorobach: m.in. dieta w chorobach tarczycy, leczenie żywieniowe cukrzycy, dieta w insulinooporności, dieta w chorobach układu krążenia (zaburzenia lipidowe, nadciśnienie tętnicze), dnie moczanowej, chorobie wrzodowej żołądka, zaburzeniach pracy układu pokarmowego
  • dieta w okresie menopauzy
  • żywienie osób aktywnych fizycznie

Dieta szyta na miarę jest droga do końcowego sukcesu

Indywidualne programy żywieniowe są proste i szybkie potrawy z przepisami na każdy dzień diety i gramaturą produktów. Otrzymasz także listę zakupów. Proponowane składniki diety znajdziesz w każdym sklepie. Wszystkie posiłki są dokładnie przemyślane, tak, aby cały proces przebiegał skutecznie i bezpiecznie.

Nasza dietetyczka przygotuje ci jadłospis na każdy dzień na okres 4 tygodni wraz z przepisami, ustaloną listą zakupów, szczegółową analizą masy i składu ciała. Ponadto program żywieniowy zawierać będzie analizę wcześniejszego sposobu odżywiania się. Wszystko to otrzymasz w pięknej kolorowej oprawie graficznej.

Kontakt Monika Biziel.

Numer telefonu 733 814 205

Mail m.biziel@dobrydietetyk.pl

Jeżeli nie masz możliwości dojazdu otrzymasz dla Ciebie spersonalizowany jadłospis online.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem

https://biziel.dobrydietetyk.pl/oferta/cennik/